Provoz a HR

Anna Váradyová

V Učiteli naživo jsem součástí provozního týmu.

Proč pracuji pro Učitele naživo?

Jsem přesvědčená o tom, že kvalitní vzdělání nabízí člověku úžasné možnosti seberealizace. Kdo jiný, než zprostředkovatelé tohoto „nástroje“, učitelé, a ti, kteří vytvářejí podmínky, tedy ředitelé a jejich zástupci, by měli dostávat podporu? Koho jiného než nás, společnost, by mělo zajímat jestli jsou tyto podmínky příznivé?

Učitel naživo usiluje o změnu ve vzdělávání s cílem vytváření takových podmínek. Proto tady pracuji.

Co mi dělá radost?

Nejvíce ze všeho miluji svého muže, který je mou inspirací a parťákem za všech okolností. Miluji motorky a radost mi dělá každá jízda, která mě naplňuje svobodou, štěstím a skutečným bytím v přítomném okamžiku. Nejlepší je, když mohu spojit do jednoho vzrušujícího balíčku mého muže, motorku a toulání přírodou, nebo když se mohu vybláznit sportovní aktivitou. Ráda se rozmazluju mangem a sushi a koukám přitom na motorsport nebo poslouchám mému srdci blízkou muziku. Baví mě překonávat se, učit se od dětí, které jsou často nejlepšími učiteli,
a nacházet stále novou inspiraci v dosud nepoznaných vodách.

Zkušenosti a vzdělání

  • Vystudovala jsem filologický obor Indologie na Univerzitě Karlově v Praze. Právě tady jsem dostala možnost potkat jednoho z pro mě nejlepších „učitelů“ prof. Jaroslava Vacka.

  • Spolupracovala jsem na přípravách návštěvy indického prezidenta, Ráma Náth Kóvinda, v ČR v roce 2018.

  • Pracovala jsem v personální agentuře a na pozici produkční.