Připojte se k nám

Zaujal vás Učitel naživo? Vážíme si toho!

Učitel naživo vytváří a realizuje vzdělávací program, vytváří síť expertů i lidí se zájmem o dění na poli vzdělávání, spolupracuje se školami a pestrou škálou dalších institucí a organizací. Jak se můžete připojit?

Chcete být nablízku, v obraze a podpořit nás?

To rádi slyšíme a děkujeme! Můžete nás třeba sledovat a sdílet na Facebooku, odebírat newsletter, sledovat a šířit naše akce. Dávat vědět o nás a naopak nám dávat vědět o zajímavých projektech a lidech. K šíření povědomí o Učiteli naživo si můžete také stáhnout náš plakát a logo nebo využívat hashtag #ucitelnazivo. Předem děkujeme.

Chcete být naším studentem?

Samozřejmě! Od toho jsme tady.

Chcete se zapojit jako tréninková škola?

Vítáme spoupráci a sdílení know-how na všech frontách. Ať jste škola nebo učitel a chcete se zapojit přímo do běhu programu – jsme otevřeni. Těšíme se a děkujeme. Kontaktujte nás, prosíme.

Chcete být učitel provázející studenty na praxi?

Pokud jste učitel a chcete podpořit program Učitel naživo i svůj osobní a profesní rozvoj v roli provázejícího učitele, ozvěte se nám. Provázející učitele vybíráme osobně, pro spolupráci je potřeba hlavně soulad s přístupem Učitele naživo, otevřenost a chuť učit (se). Těšíme se na spolupráci.

Vzděláváte učitele a chcete s námi spolupracovat?

Rádi spolupracujeme, učíme se a sdílíme. Proto vítáme propojení a vzájemnou podporu s dalšími institucemi a projekty na poli vzdělávání i v dalších sektorech. Pojďme se setkat a domluvit, jak můžeme vzájemně prospět sobě i ostatním. Kontaktujte nás.

Chcete být naším donorem?


Vývoj projektu a jeho běh v současné chvíli stojí přes
140 000 Kč na studenta a rok a je dotován ze soukromých zdrojů. Finanční dary jsou velmi vítány. V případě zájmu nás, prosíme, kontaktujte. Děkujeme.

Chcete se zapojit jinak?

Kreativitě se meze nekladou. Máte-li nápad, jak se do programu Učitel naživo zapojit či ho podpořit, napište nám. Těšíme se na nápady a spolupráci.