Podmínky absolvování

Co je potřeba splnit pro dokončení studia?

Účast

Absolvuješ min. 75 % jak z praktické tak z výcvikové části.

5 výzev

Obhájíš splnění 5 výzev – kdy je budeš plnit si po dohodě s lektory stanovuješ sám.

5 výzev, které na tebe čekají

Vím, kam jdu

Zformuluješ vlastní učitelské směřování a ilustruješ ho příkladem, formuluješ svůj osobní rozvojový cíl a popíšeš svou práci na něm. Získáš tak více jistoty, pocit smysluplnosti vlastního učení a kompetenci trvale zlepšovat svou práci.

Děti mi věří

Doložíš, že mezi tebou a dětmi je základní důvěra. Splněním výzvy získáš sebedůvěru ve vztazích s dětmi a uvědomíš si, čím důvěru s dětmi podporuješ.

Poznávám děti

Doložíš schopnost porozumět dětem – jejich životní situaci, motivacím a potřebám, jejich silným a slabým stránkám v učení, jejich úrovni a způsobu jejich učení. Získáš tím kompetenci plánovat a realizovat výuku tak, aby byly zohledněny potřeby každého dítěte.

Provázím a reflektuji

Doložíš schopnost formulovat smysluplné a ověřitelné vzdělávací cíle, předvedeš jejich naplnění a reflexi vlastní práce. Získáš kompetenci plánovat a realizovat výuku smysluplně a s jasnými cíli. Dokážeš odpovědět na otázku: A k čemu mi to bude?

Vlastní cestou

Zformuluješ si a splníš vlastní výzvu, která vychází z tvé osobní cesty stávání se učitelem. Máš jistotu v tom, jak se posouváš v konkrétní – tebou vybrané – učitelské dovednosti. Zaměřuješ na ni pozornost a vyhodnocuješ, jak se mu s ní daří pracovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku