Chcete se připojit k týmu Učitele naživo?

Manažer výběru a péče o lidi

Posouváme hranice možného.

Kdo jsme?

Učitel naživo z.ú. vytvořil unikátní akreditovaný výcvik pro budoucí učitele a má ambici být jedním z hybatelů systémové změny v českém vzdělávání.

Co jsme dokázali:

Jak fungujeme:

Věříme v sílu spolupráce a ve všech úrovních naší činnosti budujeme učící se komunitu lidí, kteří se společně posouvají dopředu. Studenti, provázející učitelé, podporovatelé i donoři jsou součástí společného cíle. Věříme, že vzdělávání je odpovědnost nás všech a usilujeme o partnerské nastavování vztahů, protože kvalitní vztahy jsou cestou dopředu.

Veškerá činnost je financována ze soukromých filantropických zdrojů. Spolupracujeme s některými z nejprogresivnějších a nejštědřejších českých dárců, jejichž řady se rychle rozšiřují. Vznikli jsme pod záštitou Nadace České spořitelny, dále nás podporuje Nadační fond Avast, Ivana a Tomáš Janečkovi, Nadace Blíž k sobě, T-Mobile, Ondřej Bartoš a Jan Barta.

Dali jsme dohromady věkově i zkušenostně pestrý tým. Jsou v něm např. učitelé s desítkami let praxe, absolventi Harvardu a Oxfordu, progresivní profesoři z veřejných vysokých škol, sociální inovátoři, skauti. Projekt veřejně podporuje řada osobností českého vzdělání a máme desítky externích spolupracovníků.

Koho hledáme:

Máme velké sny, věci se dějí a rosteme. Celá naše organizace je o lidech, veškeré výstupy naší činnosti jsou o lidech a jejich rozvoji. Proto potřebujeme pomoc s hledáním, výběrem a péčí o lidi v týmu. Potřebujeme parťáka, který na to bude myslet, vezme to za své a v souladu s naší vizí a hodnotami to bude posouvat tam, kam my dnes nedohlédneme.

S čím potřebujeme pomoci?

  • Napsali bychom Ti, co od Tebe všechno potřebujeme, ale pravděpodobně to víš lépe než my. V tuhle chvíli hledáme 7 seniorních lidí do našeho týmu a potřebujeme to zvládnout co nejdříve.
  • Pokud víš, kde a jak hledat parťáky, kteří mají nejen potřebnou kvalifikaci, ale také jsou týmoví, jde jim o dobrou věc a hledají smysluplnou práci, jsi náš člověk.
  • Zároveň potřebujeme, abys byl člověk, který se o všechny naše kolegy dovede postarat a pomoci jim se dále rozvíjet.

Co nabízíme:

  • Být u změny českého vzdělávacího systému.
  • Práci, která má hluboký smysl.
  • Velkou nezávislost v práci.
  • Časovou flexibilitu.
  • Nezanedbatelné finanční ohodnocení.
  • Možnost mentoringu od zkušených lidí z business sféry.

Hledáme průběžně dokud nenajdeme vhodnéko kandidáta. Se zasláním životopisu proto doporučujeme neotálet. V případě zájmu pošlete CV a krátký motivační dopis na adresu ladislava.hadravova@ucitelnazivo.cz