Marketing a PR

Jana Lhotáková

V týmu Marketingu a PR pomáhám Učiteli naživo s koordinací marketingových aktivit. Starám se o hladký průběh hledání nových účastníků našich programů a provázejících učitelů. Dohlížím také na aktuálnost informací na webových stránkách, přispívám ke komunikaci na sociálních sítích a pomáhám se vším ostatním, co je spjaté se zviditelněním činností organizace.

Proč pracuji pro Učitele naživo?

Protože už jsem dospěla a pochopila, že nejcennější, co v životě máme, jsou čas a zkušenosti. Poskytovat formující a v důsledku pozitivní zkušenosti v ranném životním období, v tom vidím velký smysl. Proto jsem se s radostí přidala do Učitele naživo, kde mám možnost přispět ke změně vzdělávacího systému a tím i zlepšit zažitou zkušenost. A také proto, že je tu parta milých, srdečných
a upřímných lidí, od kterých se sama můžu hodně věcí naučit.

Co mi dělá radost?

Cokoliv, co vytvořím svýma rukama nebo hlavou. Moje domácí botanická zahrada, dechová cvičení a jóga, poslech hudby, občasné zbrklé překonávání vlastního strachu, chození do kina a na koncerty a nově i kočka domácí. Úsměv na rtech neschovám, ani když můj osobitý humor pobaví i někoho dalšího.

Zkušenosti a vzdělání

Vystudovala jsem finanční poradenství na vyšší odborné škole, ale nikdy se tomu nevěnovala. Celou dekádu jsem pracovala pro nadnárodní bankovní dům a poté i v malé české bance, kde jsem řídila rozvoj úvěrových produktů pro malé a střední firmy. Vždy mě to ale táhlo k marketingu a komunikaci.

Navzdory tomu, že obor nemám vystudovaný, mám na triku dva roky v marketingových týmech mezinárodního energetického gigantu
a v ambiciózním českém FinTech startupu. Přispívala jsem také na blog prvního kariérního showroomu a dodnes pomáhám velké stavební spořitelně s externí komunikací. Sen o úspěšné podnikatelce si plním s vlastní značkou chilli omáčky UTREJCH.