Marketing a PR

Eva Macková

V týmu Marketingu a PR se starám hlavně o kampaň k programu Lídr školy, podporuji nábor nových zapálených provázejících učitelů a učitelek pro program Učitel naživo, pomáhám s tvorbou tématických videí a grafiky a také pečuji o sociální sítě.

Proč pracuji pro Učitele naživo?

Ptala jsem se kamarádky, kde by se mi mohlo dobře pracovat, a v Učiteli naživo byla zrovna otevřená pozice mému srdci a zkušenostem blízká. Krom toho je pro mě také důležité, aby mi práce dávala smysl a byla společensky prospěšná. A to Učitel naživo splňuje na jedničku.

Co mi dělá radost?

Ráda sklízím plody své práce na komunitní zahradě a pozoruji celý cyklus od semínka až po jídlo, které uvařím. Srdcovou záležitostí jsou pro mě i další komunitní projekty, které dělají lidem radost. Kasárna Karlín a Studio ALTA v západním křídle Invalidovny, s jedinečným geniem loci, nabízí útočiště pro různé kulturní akce i pro klidné posezení. A já jsem ráda, se můžu podílet na jejich fungování - ať už v kině nebo v divadelním zákulisí. Abych si také někdy pročistila hlavu, svištím občas parkem na prkně s kolečky, protože tuhle kratochvíli si člověk může dovolit, i když už mu či jí dávno není dvanáct.

Zkušenosti a vzdělání

  • koordinátorka vzdělávacích projektů (environmentální vzdělávání, aktivní občanství), JSNS, Člověk v tísni, o.p.s. (2021)

  • koordinátorka letního kina, výpomoc produkce, Kasárna Karlín Pražské centrum, z.s. (2019 - dosud)
  • PR & event manažerka, Asociace pro mezinárodní otázky, z.s. (2019 - 2021)
  • projektová koordinátorka (mezinárodní dobrovolnictví, globální vzdělávání, komunitní rozvoj), INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, z.s. (2014 - 2019)
  • stážistka, L’Orange Bleue Maghreb (2016)
  • PR koordinátorka, Festival Bonjour Brno (2014)
  • stážistka, České centrum v Paříži (2013)