Cena

Výcvik Učitel naživo usiluje o maximální kvalitu a zároveň je v intenzivní vývojové fázi. Z těchto důvodů reálné náklady výcviku na jednoho účastníka přesahují částku 100 000 Kč.

Nadace Depositum Bonum a další finanční partneři projektu – donoři – se dohodli, že v této fázi budou realizaci výcviku finančně podporovat tak, aby byl pro studenty finančně dostupný. Proto se konečná cena jednotlivých variant pro studenta pohybuje kolem desetiny reálných nákladů.

Studenti, kteří se zapojí do výcviku v této vývojové fázi, tak získávají příležitost podílet se na vzniku programu a získat špičkovou kvalitu za dotovanou cenu.

Finální cena je závislá na zvolené variantě programu a termínech placení. V případě potřeby je možné domluvit se na uhrazení ceny ve splátkách.

GARANTUJME KVALITU – Pokud na konci kurzu zjistíš, že ti to nic nedalo, vrátíme ti peníze. Věříme totiž, že náš program je opravdu kvalitní a že investice do vzdělání se vyplatí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku